kremlin-rexsonkremlin-rexsonkremlin-rexsonkremlin-rexsonkremlin-rexsonkremlin-rexsonkremlin-rexsonkremlin-rexsonkremlin-rexson
 

FSTART G SAMES Kremlin. Pistolet do malowania i lakierowania grawitacyjny, kubkowy.

Uniwersalny, ekonomiczny pistolet natryskowy FStart G jest łatwy w użyciu i gwarantuje wysoką jakość wykończenia.

 
FSTART G pistolet malarski, pistolet lakierniczy, pistolet do malowania, pistolet do lakierowania, pistolet do farb, pistolet do lakieru SAMES KREMLIN
 

Pistolet do lakierowania, pistolet do malowania FSTART G SAMES

Pistolet FSTART G SAMES Kremlin lekki pistolet malarski-lakierniczy o bardzo wygodnej i mocnej konstrukcji. Niezawodny przy malowaniu oraz lakierowaniu powierzchni. FSTART G SAMES jest pistoletem którego można w bardzo łatwy sposób rozebrać, złożyć na części, wyczyścić z zabrudzonej farby lub lakieru. Lekkość pistoletu FSTART G SAMES Kremlin pozwala na bardzo wydajny i długi czas pracy lakiernika.
 

FSTART G RĘCZNY PISTOLET NATRYSKOWY AIRSPRAY Z KUBKIEM GRAWITACYJNYM

Uniwersalny, ekonomiczny pistolet natryskowy FStart G jest łatwy w użyciu i gwarantuje wysoką jakość wykończenia.
 
- Wysoka jakość w niskiej cenie
- Poręczny pistolet natryskowy
- Łatwość naprawy
 
FSTART G SAMES - KREMLIN pistolet lakierniczy, malarski.

Wydajność, Produktywność, Trwałość to cechy podstawowe pistoletu FSTART G KREMLIN SAMES.

 
Wydajność !
W pistolecie malarskim-lakierniczym FSTART G SAMES KREMLIN możliwa jest regulacja idealnego strumienia natrysku do wszystkich prac ! Firma SAMES KREMLIN z prawie stu letnim doświadczeniem zawsze stara się opracować pistolety malarskie, pistolety lakiernicze aby służyły jak najdłużej i spełniały oczekiwania każdego pracownika.
 
Produktywność !
Pistolet do malowania, pistolet do lakierowania FSTART G SAMES KREMLIN posiada głowicę natryskową z regulacją 360°. Dużą zaletą pistoletu malarskiego-lakierniczego są miękkie sprężyny które pozwalają na bardzo szybkie reagowanie i ograniczenie siły pociągania za spust. FSTART G KREMLIN to nowa lekka konstrukcja w celu polepszenia komfortu pracy oraz wyeliminowania urazów nadgarstka.
 
Trwałość !
FSTART G SAMES KREMLIN został zaprojektowany tak aby czyszczenie było bardzo łatwe i szybkie a co najważniesze dokładne co pozwala na przygotowanie pistoletu do dalszych prac.
 

FSTART G SAMES KREMLIN pistolet do farb, pistolet do lakierów - DANE TECHNICZNE.

 
OPIS WIELKOŚĆ JEDNOSTKA
Maksymalne ciśnienie produktu 6 (87) bar (psi)
Maksymalne ciśnienie powietrza 6 (87) bar (psi)
Maksymalna temperatura produktu 50 (122) °C (°F)
Wlot powietrza M 1/4" NPS
Stal nierdzewna, części mokre z aluminium
Zalecane ciśnienie powietrza w technologii CONV 2.5 (36) – 3.5 (51) bar (psi)
Zalecane ciśnienie powietrza w technologii HVLP/LVLP 1,5 (22) – 2,5 (36) bar (psi)
Zużycie powietrza w techn.CONV (dla 2,5 - 3,5bara/dla 36-51psi) 23.3 (13.7) m3/h (cfm)
Zużycie powietrza w techn. HVLP/LVLP(dla 1,5–2,5 bar/dla 22-36ps 20.4 (12) m3/h (cfm)
Nacisk spustu 16 (3.6) N (lbs)
Pojemność kartonu z produktem 0.6 (0.16) l (gal)
Waga 410 (14.5) g (oz)
 
Pistolety natryskowe FStart G firmy SAMES KREMLIN umożliwiają łatwe i ekonomiczne nakładanie powłok na bazie wody lub rozpuszczalników. Dostepne są pistolety HVLP i konwencjonalne, zaspokajające potrzeby małych i dużych zakładów lakierniczych. FStart G mogą być używane zarówno przez początkujących, jak i doświadczonych lakierników, zapewniając pożądaną jakość wykończenia. Pistolety lakiernicze FStart są wynikiem 95 lat doświadczenia w technologii Airspray. Ten nowy sprzęt malarski jest nie tylko ekonomicznym rozwiązaniem, ale także wygodnym i ergonomicznym narzędziem, jednym z najlżejszych w swojej klasie.
 
Fstart G SAMES Kremlin, pistolet do lakierowania, pistolet do lakieru, pistolet lakierniczy, pistolet malarski, pistolet do malowania, pistolet do farb.